"Варто: Золоті руки"

Дата: 15.08.2023 16:30

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

У програмі «Варто: Золоті руки» можуть брати участь проєкти:

• реалізація яких безпосередньо залежить від застосування фізичної праці або експлуатації будь-якої техніки та супровідних технічних систем, такі як виробництво товарів, промисловість, будівництво, сільське господарство, транспортні послуги тощо;
  • спрямовані на надання соціально-побутових послуг, такі як перукарські послуги, послуги з прибирання та інші, до реалізації яких, як правило, залучаються представники виробничих професій (випускники професійно-технічних навчальних закладів).

Сума фінансування проєктів:
Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 тис грн, максимальна – 3 млн грн.

Право на отримання фінансової підтримки мають:

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Стартував прийом заявок 28 липня 2023, та триватиме до 21 серпня 2023
Детальніше на сайті Українського ветеранського фонду  https://veteranfund.com.ua/contests/varto_zr/