ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ АДМІНІСТРАТОРІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
6 вересня в Україні відзначають «День адміністратора центру надання адміністративних послуг». Професійне свято було створене Кабінетом Міністрів України у 2021 році.
З нагоди професійного свята вітаємо колектив ЦНАПу Мирогощанської сільської ради. Ви ті, хто своєю працею щоденно змінює відношення наших мешканців до державного сервісу в кращий бік. Нелегко тримати той рівень якості надання адміністративних послуг який ви задаєте, але це стимул для інших змінюватися і не боятися цих змін, тому що кожен з нас маленька частинка нашої України, а вона найкраща.
Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, невичерпної енергії та професійного росту, впевненості у мирному завтрашньому дні, успіхів у нових починаннях, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення!
Нехай Ваші професійні зусилля будуть щедро винагороджені людською шаною та повагою!
З повагою, Сільський голова Надія ЧУХ