Шановні спортсмени, тренери Мирогощанської громади, ветерани та шанувальники спорту!

Дата: 09.09.2023 10:30

Вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту – святом прославлених спортсменів, тренерів і всіх, хто  веде здоровий спосіб життя!
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.
 За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!
В цей день щиро бажаю усім вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

З повагою,
сільський голова  Надія ЧУХ