Зустріч із представниками Центру психосоціальної підтримки !

Дата: 14.09.2023 11:09

З метою розробки та апробації моделі надання на місцевому рівні психосоціальних послуг постраждалому населенню у 2023 році Solidarity Fund PL Фондом міжнародної солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з (Банк крайового господарства), Європейською Комісією та програмою “Підтримка демократії” Міністерства закордонних справ Республіки Польща реалізується проєкт «Психосоціальна підтримка в України» PRO_MentalHealth.

У рамках цього проєкту на Рівненщині в 2023 році починають свою роботу Центри психосоціальної підтримки.

Особливістю цих команд є змога надавати послуги стаціонарно та мобільно (у віддалених населених пунктах району) ветеранам війни, Захисникам і Захисницям, членам їхніх сімей та сімей загиблих, особам, які отримали поранення, були у полоні або під окупацією, внутрішньо переміщеним особам, а також цивільним особам, які пережили травматичний досвід.

У рамках даного проєкту “Психосоціальна підтримка в Україні” фахівцями Центру Психосоціальної Підтримки Дубенської територіальної громади планується провести зустріч для працівників психосоціальної сфери на території Мирогощанської сільської ради Дубенського району, з метою підвищення обізнаності у сфері ментального здоров'я та надання психологічної підтримки військовослужбовцям різних категорій та членам їх сімей.

Запрошуєм до участі у презентаційній зустрічі, яка відбудеться 19 вересня 2023 року о 10 годині, осіб, які здійснюють психосоціальний супровід військовослужбовців та їх родин, а також керівників підрозділів, які безпосередньо координують роботу інших структур у цьому напрямку.

Керівниця Центру, Людмила Одварко ознайомить  учасників з напрямками роботи установи та спільно з присутніми учасниками заходу планується означити наступні кроки співпраці.