Мирогощанська громада

Благодійний мистецький захід приурочений до Дня захисників та захисниць України

Дата: 02.10.2023 09:58
Кількість переглядів: 738

У 2023 році Україна вперше відзначила 1 жовтня День захисників та захисниць України.
Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року.
День захисників та захисниць - передусім свято тих, завдяки кому ми маємо змогу жити своїм щоденним життям, працювати, виховувати дітей.
З нагоди свята в храмах Православної Церкви України Мирогощанської громади,  Всечесні отці відслужили молебень за воїнів, які захищають нас від російського агресора, а від місцевої влади до могил загиблих захисників покладено квіти.
На території " Казки" в с. Мирогоща Друга  відбувся Благодійний мистецький захід  " Героїв країна - моя Україна ". Під час заходу діяв Благодійний ярмарок,  який підготували працівники культури  та студенти Мирогощанського аграрного фахового коледжу.
На потреби захисників нашої громади на заходах, які відбувалися 1 жовтня 2023 року на території громади  було зібрано 27600, 00 грн:
-скринька на ЗСУ  - 15110,00 грн.
- ярмарок (працівники культури) - 4970,00 грн.
- Ярослав Малець ( Казка) - 5000, 00 грн.
- футбольний турнір - 2520,00 грн.
Зібрані кошти розподілили на потреби між захисниками громади:
- Ярославу Ковальчуку, жителю с. Княгинин (на авто) - 6400, 00 грн.
- Святославу Рожко, жителю с. Молодіжне (на дрон) - 6400,00 грн.
- Миколі Олексійчуку, жителю с. Костянець  (на авто) - 6400, 00 грн.
- Ігорю Колинюку, жителю с. Липа ( на авто) - 6400,00 грн. Кошти передані волонтерам 4.5.0. м. Дубно
- Олексію Слушинському, жителю с. Мирогоща (на придбання пального) - 2000,00 грн.
Щира вдячність за організацію та підтримку у проведенні заходу: Ярославу Малець, власнику "Казки" за неодноразове надання території для проведення культурно- мистецьких заходів, Вікторії Постніковій за оформлення фотозон для проведення заходів, директору, викладачам та учням  КЗ " Мистецька школа ", директору БК с. Княгинин та учасникам аматорських формувань, керівникам закладів культури,   Олександрі Намчук, Ірині Духнич - директору МАК, Ірині Севернюк - заступнику директора МАК, студентам Мирогощанського коледжу, вам, шановні жителі громади за внесок у ПЕРЕМОГУ, який ви зробили під час заходу.
Слава Україні!
Героям Слава!