Мирогощанська громада

Рівненська область, Дубенський район

Відбірковий етап обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» відбувся у Мирогощанській громаді

Дата: 17.10.2023 12:57
Кількість переглядів: 118

З метою формування почуття військового патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва (на пісенних прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави з ідеалами свободи), ціннісного ставлення до національної культури та традицій народу у дітей та учнівської молоді, популяризації української патріотичної пісні 13 жовтня 2023 року в на базі Мирогощанського ліцею пройшов відбірковий  етап обласного фестивалю - конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів закладів загальної середньої освіти Мирогощанської сільської ради.

Переможцями відбіркового етапу у номінації «Ансамблі» стали:

І місце - ансамбль  «Україночка» Листвинської гімназії у складі Павлюк  Марії, Намчук Марії;

ІІ місце - ансамбль «Незламні» Мирогощанського ліцею у складі Левчук Маргарити, Душук Мар’яни,  Левчук Аліни.

ІІІ місце ансамбль «Спалах вогню» Мирогощанського ліцею у складі Левчук Маргарити, Бутрій Олександри, Оверчук Юлії, Зайчук Анни.

Переможцями відбіркового етапу у номінації «Солісти» стали:

І місце - Левчук Маргарита,  учениця Мирогощанського ліцею;

ІІ місце - Романовський Ілля, учень 3 класу Княгиннського ліцею.

За популяризацію української патріотичної пісні, відзначити подякою  Мирогощанської сільської ради  Романовського Іллю та Мартинюк Вікторію,  здобувачів  освіти Княгининського ліцею.