Дата: 18.10.2023 11:43

Фото без описуФото без опису

Фото без опису17 жовтня в клубі села Липа відбувся громадський турнір з настільного тенісу в якому взяли участь юні спортсмени громади.
Змагання проходили у двох вікових групах: 10-12 та 13-16 років.
За результатами ігор були визначені переможці:
Перша вікова категорія (10-12р.)
🏆l місце - Роман Осницький
🏆ll місце - Євгенія Невірець
🏆lll місце - Денис Зух
Друга вікова категорія (13 -16 р.)
🏆l місце- Дмитро Гандзюк
🏆ll місце - Олександр Маліщук
🏆lll місце - Мар'яна Душук
Переможці змагань нагороджені грамотами та солодощами.
Основна мета турніру - пропаганда здорового способу життя, широке використання простих і здорових видів спорту - таких, як настільний теніс.
Організатори турніру - відділ культури,  туризму,  спорту та молоді громади, вчителі фізичного виховання Мирогощанського ліцею Вадим Грановський та Олександр Клим'юк,  Наталія Гандзюк - завідувач клубом с. Липа.
На заході було зібрано 400, 00 грн. Кошти будуть передані волонтерам 4.5.0. м. Дубно для потреб ЗСУ.
Разом до Перемоги!