РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 81/02-06

МИРОГОЩАНСЬКА сільська рада

ДУБЕНСЬКОГО району РІВНЕНСЬКОЇ області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н НЯ

12  жовтня  2023 року                                                              № 81/02-06

Про затвердження плану заходів

із впровадження  безбарєрного

простору    у   Мирогощанській

сільській раді на 2023-2024 роки

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.04.2023 року   № 372-Р «Про затвердження плану заходів на 2023 і 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбарєрного простору в Україні на період до 2030 року, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27.04.2023 року № 178 « Про затвердження плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації в Рівненській області Національної стратегії із створення безбарєрного простору в Україні на період до 2023 року», розпорядження голови районної державної адміністрації від 30.05.2023 року № 85 «Про затвердження плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації в Дубенському районі Національної стратегії із створення безбарєрного простору в Україні на період до 2030 року» та з метою впровадження державної політики на місцях щодо досягнення всіх видів безбарєрностіссоціальної, освітньої, економічної, фізичної та інших:

1.Затвердити план заходів із впровадження безбарєрного простору у Мирогощанській сільській раді на 2023-2024 роки (далі План заходів), що додається.

2. Створити консультаційно-дорадчий орган у Мирогощанській сільській раді з метою реалізації Плану заходів з безбарєрного простору.

3. Начальника відділу у справах сімї, дітей, молоді та соціального захисту населення - Онищук Тетяну Олександрівну визначити відповідальною особою з питань безбарєрності .

4.Керівникам віділів Мирогощанської сільської ради, які відповідальні за виконання Плану заходів,  надавати відділу у справах сімї, дітей, молоді та соціального захисту населення інформацію про виконання Плану заходів щокварталу до 15 числа останнього місяця кварталу .

5. Координацію виконання цього розпорядження покласти на першого заступника сільського голови – Намчука Максима Миколайовича.

Сільський голова                                                          Надія ЧУХ