ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТУ ВАКАНСІЮ НАЧАЛЬНИКА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ МИРОГОЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.10.2023 15:16

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Мирогощанська сільська рада повідомляє про наявність вакантної посади начальника фінансового відділу Мирогощанської сільської ради – 1(одна) штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги:

• Громадянство України.
  • Вища економічна освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста.
  • Вільне володіння державною мовою, знання основ діловодства.
  • Впевнений користувач ПК. Досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами  Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica».
  • Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
  • Знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно складання та виконання місцевого бюджету, одержання міжбюджетних трансфертів, практику їх використання.

Резюме можна надіслати на нашу адресу: mirogoschaotg@ukr.net

Або телефонуйте: 096 391 74 54 – Юлія БОРАК - інспектор з кадрових питань.