Увага, фішинг!

Дата: 25.10.2023 16:00

Увага, фішинг!
Шановні громадяни!

ПОГ СПОГ ВВГ Дубенського міськрайонного відділу поліції ГУНП в Рівненській області МОКРІЙЧУК Віктор попереджає Вас про активізацію останнім часом фішинг-шахрайства з використанням міжнародних платіжних карток у мережі Інтернет, а саме: при здійсненні Вами розрахунків карткою в Інтернеті (у разі зараження Вашого комп’ютера) вірусна програма підставляє Вам фальшиві віконця з логотипами міжнародних платіжних систем VISA та/або MasterCard для заповнення персональної інформації: номер картки, термін дії картки, код CVV, PIN-код, кодове слово.

Наголошує, що інформація про Ваш PIN-код та кодове слово є конфіденційною, та в жодному разі не потрібна для здійснення розрахунків через Інтернет, а отже, не повинна запитуватись третіми особами.

Щоб уникнути неприємностей, на персональному комп’ютері необхідно мати активовану антивірусну програму з щоденно оновлюваними антивірусними базами та потрібно встановити останню версію браузера, що підвищить безпеку роботи в Інтернеті.

Також звертаю Вашу увагу, що одним з ефективних методів протидії шахрайському використанню Вашої платіжної картки є підключення до системи інформування (SMS, Viber тощо).

Закликаю Вас бути дуже пильними та уважними, щоб не потрапити на шахрайський гачок.