Дата: 01.02.2023 12:15

Директор: Яковець Ольга Богданівна

Дата народження: 12.12.1978 року.

Освіта: вища, Рівненський державний педагогічний університет, 2001 р., «Початкове навчання і біологія та практична психологія». Вчитель початкових класів і біології та практичний психолог.

Загальний стаж педагогічної роботи: 27 років.

На посаді керівника закладу – з 2019 року.

Паспорт закладу

Місце розташування: 35623, вул. Миру, 68, с.Мирогоща Перша, Дубенського р-ну,  Рівненської обл.

Електронна адреса: dubno_osvita26@ukr.net; тел.(03656)77-3-48.

Форма власності: комунальна.

Заснування закладу: 1981 рік  –   Мирогощанська середня школа імені М.С. Патолічева, 1990 рік – Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 2021 рік – Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області.

Участь у Всеукраїнському експерименті: «Технологія навчання учнів початкової школи «РОЗУМНИКИ» (SMART KIDS)»; Проєкт «КРОК – навчальна гра з протидії насильству».

Тривалість експерименту: з вересня 2021 року до травня 2026 року; лютий 2023 року – грудень 2025 року

Професійні спільноти: вчителів початкових класів, природничо-математичних дисциплін, суспільно-гуманітарних дисциплін, класних керівників.

Учнівський контингент: 456 осіб.

Штатні одиниці: 89,33

Досягнення: Переможці Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,  ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т. Шевченка, Обласного конкурсу «Ресурсно-інклюзивний центр – територія доброти», Всеукраїнського та обласного етапів молодіжного конкурсу «В об’єктиві натураліста», Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Годівничка», Обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україна», Обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне», Обласного конкурсу з тканепластики «Оксамитовий рай», Обласного етапу конкурсу «Український сувенір», ІІ етапу конкурсу «Новорічна композиція», Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Новорічні дива», Конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна», Всеукраїнської акції «Писанкове дерево Перемоги», Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», Обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу «Душа села», Інтернет-фестивалю відеороликів музеїв «Музей – жива пам’ять народу», Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Реалізація програм з виховання: Програма національного виховання в закладах освіти Рівненщини на 2020 -2025 роки схвалено Вченою радою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (протокол №5 від 25.09.2020)

Гурткова робота: фізкультурно-спортивні гуртки «Настільний теніс», «Шашки».

Матеріальна база: приміщення харчоблоку з їдальнею на 120 місць, сучасні навчальні класи та кабінети, актова зала, спортивна зала, столи для настільного тенісу, ресурсна кімната, музей історії с. Мирогоща, 2 комп’ютерні кабінети, комбінована майстерня

Медична частина: кабінет для прийому хворих учасників освітнього процесу.

Укриття фонду захисних споруд цивільного захисту закладу освіти: Протирадіаційне укриття