Мирогощанський заклад дошкільної освіти Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області

Дата: 01.02.2023 12:23

Мирогощанський заклад дошкільної освіти

Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області

Директор: Матюхова Марія Іванівна

Дата народження: 09.12.1991 року

Освіта: вища, Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю

«Дошкільна освіта», здобула кваліфікацію організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, вчителя початкової школи.

Загальний стаж роботи: 11 років

На посаді керівника з листопада 2023 року.

Паспорт закладу

Місце розташування:35624, Рівненська область, Дубенський район,

с. Мирогоща Друга, вул. Студентська 4А

Електронна адреса: mirogochadnz@ukr.net

Сайт закладу: https://mirogochadnz.jimdofree.com/

Форма власності: комунальна

Заснування закладу: 1975 рік – Мирогощанський ясла-садок

2021 рік – Мирогощанський заклад дошкільної освіти

Методичні об’єднання: педагоги закладу дошкільної освіти беруть участь у інтернет-конфкренціях, вебінарах, всеукраїнськьких науково-практичних конференціях, семінарах.

Кількість груп: 5 – група раннього віку, I  молодша група, I I  молодша група, середня, старша групи, в яких виховується 123 дитини.

Штатні одиниці: 38,36

Досягнення: 2016 рік колектив Мирогощанського ЗДО став призером (3 місце)обласного конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад року»

2020 рік – нагорода Мирогощанської сільської ради за вагомий внесок у становлення та розвиток територіальної громади

2021 рік – учасники Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти Міністерства освіти і науки України.

Реалізація програм з виховання:

• Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина»

• Програма розвитку дітей пренатального та раннього віку «Маляточко»

• Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати»

Гурткова робота:

Гурток «Знай, люби, бережи»- 3-6 років

Гурток «Фарби природи»- 1-6 років

Гурток «Розумні економісти» - 4-6 років

Гурток «У гостях у казки» - 1-6 років

Гурток «Будуємо, майструємо» - 1-4 років

Матеріальна база: Матеріально-технічне забезпечення закладу перебуває на достатньому рівні. Усі приміщення ЗДО відповідають санітарно-гігієнічним  нормативам та сучасним вимогам, сучасне приміщення спортивної зали, методичного кабінету, харчоблоку, гарно оснащені ігрові майданчики. Є в наявності 2 ноутбуки, комп’ютер та 2 принтери, мультимедійний проектор. Заклад підключений до мережі інтернет з Wi-fi маршрутизатором.

Предметно-просторове середовище закладу змістовно-насичене, сучасне, розвивальне, багатофункціональне, що сприяє забезпеченню ефективного формування у дітей необхідних компетенцій.

Медична частина: кабінет старшої медичної сестри оснащено необхідним обладнанням та медикаментами.

Укриття фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти: у закладі оснащено найпростіше укриття, загальна площа 95,4 м.кв., в якому наявні 2 входи. В сховищі виконаний сучасний ремонт, зроблені 2 туалети, рукомийники з гарячою водою, проведена каналізація, природня вентиляція, опалення. В укритті наявний інтернет з  Wi-fi роутером та все необхідне обладнання для перебування та навчання дітей. Розраховане укриття на 150 осіб.