День Святого Миколая

Дата: 07.12.2023 12:24

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Напередодні Дня Святого Миколая, 6 грудня 2023 року, завдяки небайдужим людям, складено та передано солодкі подарунки дітям, які проживають на території громади. Завдячуючи підприємцям - благодійникам, солодкі подарунки отримали діти - сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей та діти, внутрішньо переміщені, які тимчасово проживають на території громади.

Мирогощанська сільська рада висловлює щиру вдячність усім підприємцям: ТОВ "МЕТАГРО", ФОП Сторожишина Натела, ФОП Намчук Микола, ФОП Германюк Ірина, ФОП Малець Ярослав, ФОП Сімак Олександр, за надані подарунки.

Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно,відчутна підтримка потребуючим. Добрі справи не залишаються непомітними - вони, як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи допомогу, Ви даруєте радість і надію дітям. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

З повагою,
сільський голова                                                  Надія ЧУХ