Міжнародний інститут післядипломної освіти (МІПО) пропонує навчання психологів

Дата: 10.01.2024 09:21

У зв’язку з великим запитом на психологів в територіальних громадах, від міжнародних донорів є вигідна пропозиція. Тим, хто першим зареєструється, матиме шанс пройти курс навчання психологів.

Міжнародний інститут післядипломної освіти (МІПО)https://americanprogram.net/ ) пропонує 10 стипендій для навчання психологів. Старт навчання у січні 2024 року. Вартість навчання 4 тис. доларів за рік, 8 тис. доларів за 2 роки, це покривається донорами КУФ і МІПО за підтримки Ріджент Університету. В оплату входить повний курс навчання за програмою яка на сайті, та щотижневі супервізії. В оплату не входить додаткова література, більшість підручників є завантаженими в системі.

Донор просить лише оплату від студента - 600 гривень на місяць на покриття перекладу.

Контактна особа: Олена, тел. 0976721777.