Зустріч загиблого героя

Дата: 11.01.2024 11:08

Сьогодні,  11 січня 2024 року, о 12.00 востаннє до свого дому повертається захисник села Княгинин, Воловнік Микола Арсенович, 19.02.1969 р.н.  Кортеж прямуватиме зі сторони міста Рівне через села Варковичі, Озеряни, Молодіжне до дому загиблого, що знаходиться за адресою: с. Княгинин, вул. Б. Хмельницького, буд. 27. Просимо усіх небайдужих жителів сіл, вийти та віддати шану полеглому Герою.

Чин похорону Миколи Воловніка розпочнеться у п’ятницю, 12 січня 2024 року, об 11.00 год. в будинку загиблого. Далі, скорботний кортеж попрямує до Свято – Хрестовоздвиженської парафії ПЦУ с. Княгинин. Поховають Миколу на сільському кладовищі у його рідному селі Княгинин.

11 – 12 січня 2024 року в Мирогощанській громаді оголошено днем жалоби за загиблим захисником. На знак скорботи, просимо приспустити Державний Прапор України на будинках, установах та організаціях усіх форм власності.

Вічна пам'ять полеглому воїну!

Співчуття рідним та близьким.