Мирогощанська громада

Рівненська область, Дубенський район

Підприємства Дубенщини сплатили до бюджету майже 2,5 млн грн екологічного податку

Дата: 15.01.2024 10:25
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

Підприємства Дубенщини сплатили до бюджету майже 2,5 млн грн екологічного податку

За підсумками 2023 року суб’єкти господарювання Дубенського району, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів усіх рівнів 2482 тис гривень екологічного податку. Порівняно з 2022 роком надходження зросли на 604 тис гривень.

Із загальної суми до спеціального фонду місцевих бюджетів спрямовано 1365 тис гривень. 

Нагадаємо, що екологічний податок – це загальнодержавний обов'язковий платіж, який справляється з фактичних обсягів викидів у атмосферне повітря, скидів у водні об'єкти забруднюючих речовин, розміщення відходів, фактичного обсягу радіоактивних відходів, що тимчасово зберігаються їх виробниками, фактичного обсягу утворених радіоактивних відходів та з фактичного обсягу радіоактивних відходів, накопичених до 1 квітня 2009 року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Алгоритм дій при втраті ідентифікаційного номера

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що порядок присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків регламентується Положенням, затвердженим Наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822. 

При цьому контролюючий орган видає документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.  У разі втрати документа, що засвідчує реєстрацію в ДРФО, фізичній особі необхідно подати Заяву за ф. №5ДР до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання) або до будь-якого контролюючого органу або центру надання адміністративних послуг, пред’явити паспорт, та, у разі необхідності, витяг з реєстру територіальної громади про задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) особи. 

Відтак замість втраченого або викраденого документа, після встановлення факту видачі раніше такого документа особі, яка заявила про його втрату або викрадення, контролюючий орган оформляє та видає новий документ. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Щодо повторного подання ФОП повідомлення за ф. 20-ОПП у разі зміни прізвища

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що з метою забезпечення державних органів та органів місцевого самоврядування, а також учасників цивільного обороту достовірною інформацією про, зокрема фізичних осіб – підприємців, створений Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), який ведеться відповідно до Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» із змінами і доповненнями (далі – Закон № 755).

Згідно зі ст. 25 Закону № 755 державна реєстрація фізичних осіб – підприємців та інші реєстраційні дії, проводяться, зокрема, на підставі документів, що подаються заявником для державної реєстрації.

Відповідно до ст.ст. 65 – 66 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI взяття на облік та внесення змін до облікових даних фізичних осіб – підприємців у контролюючих органах здійснюється на підставі відомостей з ЄДР, наданих згідно із Законом № 755.

Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування подається у разі, якщо відбулися зміни у відомостях про об’єкт оподаткування (зміна типу, найменування, місцезнаходження, виду права або стану об’єкта оподаткування).

Тобто, у разі зміни прізвища фізичній особі – підприємцю необхідно внести відповідні зміни до ЄДР у порядку, встановленому Законом № 755.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Реєстрація фізичних осіб – благодійників в реєстрі волонтерів

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до змін внесених до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» спрощено процедуру включення фізичних осіб – благодійників до Реєстр волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії  російської федерації.

Для включення до Реєстру волонтерів благодійник – фізична особа подає до податкового органу заяву за формою 1-РВ  у паперовій або електронній формі із зазначенням реквізитів рахунків, відкритих у банках на ім’я такого волонтера, що призначені для здійснення благодійної діяльності, та реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний податковий орган і мають відмітку у паспорті). Включення до Реєстру волонтерів здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня.

Способи подання заяви:  особисто, поштою, через уповноважену особу, або через Електронний кабінет платника. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь