15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2024 17:02

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році. Цьогоріч це вже 35-та річниця.
Пекло афганської війни, яка тривала 10 років пройшли і жителі нашої громади. Нажаль, до рідної домівки не повернувся молодий воїн-афганець В'ячеслав Ковальчук, житель с. Білоберіжжя.
У 2014 році тисячі воїнів-афганців одними із перших відправилися добровольцями на український Схід.
Не стали осторонь воїни- інтернаціоналісти нашої громади, вони з гідністю продовжують боронити державу від російського агресора.
Керівництвом громади покладено квіти до пам'ятників загиблому воїну В'ячеславу Ковальчуку, померлим воїнам-афганцям Володимиру Мельнику та Петру Баранчуку.
Сільський голова Надія ЧУХ  та працівники сільської ради відвідали маму загиблого воїна - Надію Ковальчук та членів сімей померлих воїнів-афганців.