День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 08:00

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.  На шляху до Незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне  життя. Герої Майдану відстоювали права та свободу людей, європейське майбутнє України, за яке і зараз  український народ продовжує боротися з ненависним ворогом - росією. І сьогодні, кожного дня й щогодини, завдяки Збройним силам України, нашому героїчному народу, Україна продовжує виборювати своє право бути незалежною, вільною державою.  Молитвою, добрим словом, згадаймо Героїв Небесного війська, а також усіх полеглих Героїв, які віддали своє життя за долю України, за її майбутнє.