Даруйте здоров’я та будьте здорові!

Дата: 27.02.2024 14:12

У зв’язку з воєнним станом, потреба в донорській крові набуває особливого значення, оскільки вона може допомогти врятувати життя наших захисників, що мужньо захищають Україну від ворога. Наразі в Україні спостерігається серйозний дефіцит донорської крові.

Сьогодні, 27 лютого 2024 року у Мирогощанській громаді відбувся День донора. Дякуємо всім, хто відгукнувся та долучився до цієї важливої справи!

Рівненський обласний центр служби крові

Даруйте здоров’я та будьте здорові!

Пам’ятайте, здача крові безпечно для донора —– використовуються лише одноразові, стерильні системи для взяття крові, індивідуальні для кожного донора. Здача крові – це безболісна процедура. Відчувається лише укол голки. Донорство не завдає шкоди організму здорової людини. Баланс крові після здачі повністю відновлюється протягом місяця.

Кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу – порятунок людських життів.