Другий (територіальний етап) "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу

Дата: 29.02.2024 10:22

28 лютого в Княгининському ліцеї в рамках проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" відбувся другий (територіальний) етап змагань з баскетболу серед команд юнаків та дівчат Мирогощанського та Княгининського ліцеїв.
З вітальними словами до присутніх звернулися начальник відділу культури, туризму, спорту та молоді Мирогощанської сільської ради Ганна Клепач, директор Княгининського ліцею Віктор Ковальчук. Вони побажали юним спортсменам спортивного запалу та чесної боротьби, а також подякували їм за велике бажання розвиватися у напрямку спорту. Юні спортсмени і спортсменки показали цікавий, емоційний баскетбол. Перемогу та право представляти Мирогощанську громаду у ІІІ (районному) етапі  змагань Пліч-о-пліч здобули юнаки і дівчата Мирогощанського ліцею.
Учасники змагань нагородженні кубками та дипломами. Вітаємо переможців та їх наставників. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити спортивні заходи.
Спортивні змагання в черговий раз довели, що спорт - це здоров’я, краса та сила.

#разомпереможемо  #плічопліч  #шкільніліги  #scl  #scl_rivneregion