АЛГОРИТМ (механізм) надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата: 06.03.2024 14:39

1. Законний представник дитини (або сама дитина, якій виповнилося 14 років) звертається із заявою до відділу у справах сімї, дітей, молоді та соціального захисту населення для отримання висновку оцінки потреб сім’ї (особи).

При собі потрібно мати:

– копію свідоцтво про народження дитини;

– паспорт громадянина України або закордонний паспорт одного з батьків, хто буде подавати заяву на отримання статусу;

– довідку ВПО (за наявності);

– витяг з реєстру територіальної громади (береться в Дії, або у ЦНАПі Мирогощанської сільської ради;

– у разі отримання дитиною травм під час активних бойових дій, або наявності пошкодженого житла – відповідні підтверджуючі документи.

1. Фахівець із соціальної роботи протягом семи робочих днів проводить оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах та надає заявнику відповідний висновок (п. 7 постанови КМУ від 01.06.2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»).
  2. Законний представник дитини (або сама дитина, якій виповнилося 14 років) звертається до Служби у справах дітей виконавчого комітету Мирогощанської сільськох ради та подає:

– заяву про надання статусу;

– згоду на обробку персональних даних;

– засвідчені в установленому порядку копії паспорта, свідоцтва про народження, довідки ВПО;

– витяг з реєстру територіальної громади;

– висновок оцінки потреб сім’ї (особи).

Попередній запис за тел. (095) 040-80-75.

1. Заява про надання статусу реєструється в журналі обліку таких заяв. За результатами розгляду заяви в журналі робиться відповідна відмітка: надано статус/відмовлено в наданні статусу.
  2. Заява з документами розглядається на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини, після чого готується рішення комісії та протокол засідання.
  3. Рішення про надання або відмову в наданні статусу приймається органом опіки та піклування (рішення виконкому) на підставі протоколу Комісії з питань захисту прав дитини протягом 30 календарних днів з дати реєстрації заяви в журналі.
  4. Витяг з рішення виконкому про надання статусу видається на руки заявнику під особистий підпис.
  5. Видається наказ Служби у справах дітей про постановку дитини, яка отримала статус, на облік як такої, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  6. Інформація про дитину, якій надано статус, вноситься до Єдиного електронного банку даних (ЄІАС «Діти») фахівцем ССД, який має відповідні повноваження.

Прийом документів здійснюється за адресою: с. Мирогоща Друга, вулиця Миру, 100, перший поверх.

Приймальні дні: понеділок та п’ятниця, з 8:00 до 17:00 години.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)