Проведено відбірковий етап обласного огляду – конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА»

Дата: 29.03.2024 15:04

З метою формування почуття патріотизму у дітей засобами українського мистецтва, підняття бойового духу, розвитку та популяризації жанру  української естрадної пісні 22.03.2024 року у дистанційному форматі проведено  І відбірковий етап обласного огляду – конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед здобувачів освіти закладів загальної  середньої освіти Мирогощанської сільської ради.

Відповідно до рішення журі  представляти Мирогощанську ТГ в обласному етапі конкурсу буде Юрчук Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Княгининського ліцею (учитель Черняк Євгенія Василівна).

«Сила роду», автор слів та музики: Ярослава Хома (SLAVIA)