Сьогодні, 01 квітня,  завершився ll територіальний етап Пліч-о-пліч зі спортивного орієнтування.

Дата: 01.04.2024 15:31

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Усі поставлені завдання учасники виконували відповідально, цілеспрямовано, з відчуттям впевненості у своїх можливостях та силах. Під час заходу хлопці та дівчата виходили на дистанцію по черзі з інтервалом у 10 хвилин. За допомогою карти діти швидко долали дистанцію знаходячи всі контрольні пункти. Команда школярів Мирогощанського ліцею отримавши мапи із завданнями, демонстрували швидкий біг та логічне мислення у пошуку контрольних пунктів, навичках орієнтуватись на місцевості та вмінні читати карти.
Спортивне орієнтування – не легкий вид спорту. Діти повинні вміти читати карти та швидко орієнтуватися на місцевості, поєднувати уважність, швидкість, витривалість. Ці навички знадобляться їм в майбутньому. «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» гуртують школярів.
У результаті спортивного турніру перемогу здобули:

Юнаки:
🏆І місце – Максим Кравчук ;
🏆ll місце - Максим Ткачук ;
🏆lll місце -  Марк Зайчук

Дівчата:
🏆l місце-КсеніяТихончук ;
🏆ll місце-Яна Матвійчук ;
🏆lll місце-Анастасія Кедись
Організація подібних заходів допомагає не лише популяризувати спорт серед учнів навчальних закладів, але й сприяє формуванню цінних якостей, таких як лідерство, співпраця та дружба.
Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятись на досягнутому та вдало виступити у наступному етапі змагань! Дякуємо педагогам Олександру Міщуку та Вадиму Грановському за високий результат, бажаємо не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед до нових перемог.
Щира подяка ЗСУ за можливість дітям займатися улюбленим видом спорту.
Разом – ми непереможні!

# разомпереможемо