Дорогі жителі Мирогощанської громади

Дата: 05.05.2024 05:11

Прийміть щирі вітання з нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового!
Свято Великодня є часом очищення душі, духовного зміцнення і великої віри у краще майбутнє, воно є символом торжества життя над смертю, добра над злом, символом початку нового шляху.
   Сьогодні, коли наш народ змушений протистояти ворогу, захищати рідну землю від загарбника великою ціною втрат найкращих синів та доньок України, усі ми продовжуємо боротися та щиро вірити в Перемогу.
  Згадаймо у ці пасхальні дні про наших Героїв, які полягли за Україну. Особливо уклінно просимо Божої опіки й ласки для Захисників, котрі нині щохвилини ризикують своїм життям у зоні бойових дій.
   У великодній час ми покладаємо глибоку надію на Господа у заступництві для нашого народу, впускаємо Христа до своїх осель, своїх душ та щиро молимо Всевишнього про благодать для найрідніших. Тож нехай величне свято Воскресіння Христового дарує кожному світло надії, душевне тепло і добро, а нашій Україні – довгоочікувану Перемогу.
   Зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, миру, спокою, терпіння, злагоди, благополуччя та духовного піднесення. Хай Божа милість допоможе нам здолати усі труднощі, а щира любов до Батьківщини об’єднує, додає оптимізму та надихає на добрі справи.
   Світлого вам та благословенного Великодня! Миру усім нам та доброго майбутнього для нашої України!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою,
сільський голова  Надія ЧУХ