22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2024 08:55

Щороку, в цей день, ми згадуємо про страшну війну, яка забрала життя мільйонів українців.
Зіткнення двох диктаторських режимів призвело до таких втрат у Другій світовій війні, що, здавалося, світ мав би назавжди змінитись.
Ворог пройшовся нашою землею від заходу до сходу, знищуючи усе на своєму шляху. Тисячі міст і сіл були зруйновані, мільйони людей загинули, відправились у заслання або вимушені були жити в окупації.
Сьогодні ми знову в стані війни. Ворог, росіяни, так само як і тоді, застосовує тактику випаленої землі. А ми знову захищаємось, боремось і обов’язково переможемо!
Пам’ятаємо кожного, чиє життя забрала війна.