Дата: 22.04.2017 18:26

Фото без описуУ кожній українській родині знають, що Великдень - одне з найбільших й найшанованіших свят після Різдва Христового.
Дорослі і малі із настанням весни чекають цього свята.

Це - родинне свято, на яке збирається вся родина. Готуються до святкування теж усі: прибирають житло, печуть паски та фарбують крашанки.Фото без опису
Готувалась до Великодня і наша велика шкільна родина. Усі - від маленьких першокласників, до старшокласників та вчителів взяли участь у шкільнону конкурсі - виставці "Великодній кошик - 2017", яка проходила у Мирогощанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Жовті, червоні, жовто-гарячі крашанки виблискували у кошиках, а прикрашені дитячими руками маленькі Фото без описупасочки святково дивилися на присутніх, як справжнісіньке Великоднє диво...