Звітує школа мистецтв

Дата: 28.05.2017 20:38

Фото без описуМистецьке життя нашого мальовничого краю здавна славиться талантами та обдарованими людьми різних поколінь, тому закономірно, що час від часу відбуваються важливі й відповідальні заходи, в яких творчі колективи демонструють свої надбання і досягнення на ниві мистецтва.

Ось і цього разу свою майстерність дарували жителям села учні Мирогощанської державної школи мистецтв на своєму звітному концерті який відбувся 23 травня 2017 року.

Фото без опису  Хоровий спів зачарував всіх присутніх у залі, гра на бандурі навіяла приємні спогади про красу нашої неньки України, ансамбль баяністів полечкою кликав глядачів у танок, а солісти піаністи та баяністи порадували приємними музичними творами. Танцювальна пара продемонструвала композицію «Мікс латино-американських танців».

Протягом концертної програми вихованці та викладачі школи продемонстрували свої творчі здобутки та вміння.

Педагогічний та учнівський колектив ДШМ не просто працює, а живе мистецтвом. Скарбничка досягнень учнів та їх викладачів з року в рік поповнюється.