На шляху до європейського суспільства

Дата: 11.05.2017 23:34

Фото без описуУ Мирогощанській громаді урочисто відзначили   11 травня, адже цей  день 2017 року став днем, що має епохальне значення для усіх українців. Рада міністрів ЄС схвалила остаточне рішення про надання Україні безвізу. Це гігантський крок до Європи, крок на шляху до утвердження свободи людини і незалежності нашої держави.

Фото без описуУчні школи урочисто підняли прапор України і прапор Європейського Союзу на знак цієї події. Уже є очевидним, що Україна стає частиною єдиного європейського цивілізованого простору. Сьогоднішні школярі завтра будуватимуть нове демократичне європейське суспільство. Та перш за все треба бути  гідним громадянином своєї держави, любити свою країну.

Фото без описуТільки тоді можна отримати визнання у світі. Добре, що  сучасна молодь це розуміє.