«Сади диміли квітом раннім..."

Дата: 26.04.2017 23:42

«Сади диміли квітом раннім,

Ще ранок землю не збудив,

Коли Чорнобиль небо зранив,

Піднявши смерті гриб туди».

Фото без описуТридцять один рік тому вогонь Чорнобильської катастрофи обпалив землю України, залишивши на ній свій чорний слід. Чорнобиль увійшов в історію як нове безпрецедентне глобальне явище, як найбільша техногенна катастрофа ХХ століття.

26 квітня 2017 року виповнюються 31 рік з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Це день пам'яті про найбільшу екологічно-гуманітарну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, пам`ять про мирних жителів, які не знали, що відбувається на їх рідній землі, про тих хто вимушений був з сім`єю виїжджати, та знову будувати своє родинне гніздо…

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.Фото без опису

Саме сьогодні, в день  пам'ятної події, в стінах Мирогощанської   ЗОШ І – ІІІ ступенів учні 8 – А класу провели виховний захід,  присвячений  31-й річниці вшанування пам’яті постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Жоден учень не залишився байдужим до подій того часу.

Фото без описуПісля закінчення виховного заходу, учні зі словами вдячності відвідали  всіх учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, які проживають на території ОТГ.