Соціальний захист населення

18 Лютого, 2020 р., 11:19
З 2019 року запроваджений новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”, що дозволить забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.
11 Лютого, 2020 р., 15:53
В Україні у тестовому режимі запрацювала «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства. Номер телефону – 1547.
26 Грудня, 2019 р., 09:50
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради повідомляє, що відповідно плану заходів по реалізації в Рівненській області Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», виконання постанов Кабінету Міністрів України (№ 824 від 21.08.19 та № 658 від 22.08.18), на базі центру з 01.12.19 функціонує Відділення для осіб які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.