13 Серпня, 2020 р., 08:16
TOB «Агро-Класік» повідомляє, що в період з 14 серпня по 21 серпня 2020 року буде здійснюватися гербіцидня обробка грунту в межах масиву 29 поблизу села Мокре.
12 Серпня, 2020 р., 12:56
Послуги з незалежної оцінки майна:
11 Серпня, 2020 р., 09:21
Відділ з питань підприємництва та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації інформує, що 13 серпня 2020 року об 11.00 год.  заплановано проведення вебінару на тему:  «Еволюція 5-7-9: від інвестицій до антикризового фінансування» для представників малого та середнього бізнесу.
13 Липня, 2020 р., 16:38
"Фермерська хата" пропонує працювати у відпочинковому комплексі або взяти в оренду для власного ведення бізнесу з щомісячною орендною платою!
08 Липня, 2020 р., 11:17
Пораючись на городах, присадибних ділянках, прибираючи на прилеглих територіях установ, підприємств та організацій, перебуваючи на відпочинку завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Особливо у весняно-осінній період здійснюються самовільні підпали сухої природної рослинності, стерні, соломи, сміття, що призводить до знищення біорізноманіття, загибелі людей, до виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах.
03 Липня, 2020 р., 12:09
TOB «Агро-Класік» повідомляє, що в період з 06 липня по 13 липня 2020 року буде здійснюватися фунгіцидна та інсектицидна обробка грунту в межах масиву 30 поблизу села Мокре.
23 Червня, 2020 р., 11:20
ПрАТ «Рівневобленерго» повідомляє про планове відключення електропостачання у зв'язку з виконанням планових ремонтних робіт на обладнанні Дубенського РЕМ:
18 Червня, 2020 р., 12:34
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.