13 Травня, 2020 р., 15:17
У зв’язку із впорядкуванням території для польових доріг уздовж розпайованих земельних ділянок поблизу житлового масиву вул. Гагаріна та вул. Шевченка, просимо зібрати урожай до кінця липня!
12 Травня, 2020 р., 09:21
ВСП «Бродівська дистанція колій» Регіональної філії «Львівська залізниця» повідомляє, що у зв’язку з продовженням проведення ремонту парної колії перегону Дубно-Озеряни машинами важкого типу, будуть закриті для руху автотранспорту переїзди:
08 Травня, 2020 р., 11:24
TOB «Агро-Класік» повідомляє, що буде здійснюватися гербіцидна обробка грунту:
04 Травня, 2020 р., 08:56
TOB «Агро-Класік» повідомляє, що в період з 04 травня по 10 травня 2020 року буде здійснюватися гербіцидна обробка грунту:
30 Квітня, 2020 р., 14:10
ВСП «Бродівська дистанція колій» Регіональної філії «Львівська залізниця» повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонту парної колії перегону Дубно-Озеряни машинами важкого типу, будуть закриті для руху автотранспорту переїзди:
30 Квітня, 2020 р., 10:37
Станом на 30.04.2020 р. Дубенська ОДПІ надала інформацію про сплату земельну податку фізичними особами на 2020 рік.
29 Квітня, 2020 р., 16:14
TOB «Агро-Класік» повідомляє, що в період з 30 квітня по 08 травня 2020 р. буде здійснюватися гербіцидна обробка ґрунту в межах масиву 29 поблизу села Мокре
28 Квітня, 2020 р., 17:44
 Враховуючи рекомендації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомляємо наступне:реалізація фруктів та овочів підприємствами роздрібної торгівлі харчовими продуктами має здійснюватись у спосіб, що гарантує дотримання протиепідемічних вимог.