12 Березня, 2020 р., 09:35
Комунальне підприємство «Мирогощанське» надає платні послуги для населення з вивезення нешкідливих твердих побутових відходів (ТПВ) на сміттєзвалище та проводить впорядкування та утримання сміттєзвалища.
02 Березня, 2020 р., 10:56
У весняний період триває масова торгівля різними видами ранньоквітучих  об’єктів рослинного світу, в тому числі, які занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Реалізація об’єктів рослинного світу здійснюється на ринках та поза їх межами.
25 Лютого, 2020 р., 14:57
Повідомляємо, що у період з 13 по 17 квітня 2020 року у форматі відео-конференції за допомогою мережі Інтернет буде проведено Всеукраїнський онлайн-марафон на тему: “Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020”.
20 Лютого, 2020 р., 14:47
Шановний мешканцю Мирогощанської громади! В рамках розробки Стратегічного плану розвитку Мирогощанської сільської ради до 2027 року робоча група Стратегічного планування проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують у громаді, та перспектив розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади!
19 Лютого, 2020 р., 12:52
Тарифи КП «Мирогощанське на транспортні послуги з вивезення твердих побутових відходів  для населення ОТГ та інших споживачів, затверджені рішенням Мирогощанської сільської ради № 2457 від 11 лютого 2020 року.
10 Лютого, 2020 р., 16:36
З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Дубенському районі та недопущення занесення африканської чуми свиней на територію  району Дубенське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області  рекомендує власникам, які утримують поголів’я свиней посилити заходи профілактики недопущення АЧС.
10 Лютого, 2020 р., 16:18
Мирогощанська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Мирогощанської сільської ради
10 Лютого, 2020 р., 15:47
10 лютого очікуються вночі пориви південно-західного вітру 15-20м/с, вдень сильний вітер з поривами 25-27 м/с. Вночі та вранці на дорогах збережеться ожеледиця (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
10 Лютого, 2020 р., 11:33
11 лютого 2020 року відбудеться 53 сесія VIІ скликання Мирогощанської сільської ради об 11 год. 00 хв. року в приміщенні зали засідань Мирогощанської сільської ради.
03 Лютого, 2020 р., 11:34
     Управління праці та соціального захисту населення проводить прийом заяв на виплату готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговій категорії населення на 2020 рік. Прохання осіб, які користуються пічним опаленням та використовують скраплений газ, звернутися до сільської (селищної) ради за місцем проживання та подати відповідну заяву.