28 Грудня, 2019 р., 12:58
До відома жителів Мирогощанської об'єднаної територіальної громади! З 23 грудня 2019 року виклик екстренної медичної доромоги на території громади здійснюється лише за номером 103!
28 Грудня, 2019 р., 12:48
Сьогодні, 28.12.2019 року з метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” у с.Мирогоща Друга буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання у другій половині дня!
24 Грудня, 2019 р., 10:50
Мирогощанська сільська рада оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Мирогощанської сільської ради
04 Грудня, 2019 р., 10:04
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
26 Листопада, 2019 р., 17:02
Мирогощанська сільська рада оголошує повторний  конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Мирогощанської сільської ради
19 Листопада, 2019 р., 13:17
Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує про те, що з 04 по 10 січня 2020 року в рамках діяльності організації відбудеться культурно-освітня поїздка до Австрії, Німеччини, Швейцарії, Угорщини (програма додається).
12 Листопада, 2019 р., 11:53
Мирогощанська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади службовця органу місцевого самоврядування Мирогощанської сільської ради
12 Листопада, 2019 р., 11:27
14 листопада 2019 року з 09.00 до 12.00 години в приміщенні Мирогощанської сільської ради будуть надавати інформаційно-консультаційні послуги фахівці Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості.