01 Квітня, 2021 р., 12:44
Щовесни та восени в повітрі разом з димом зависає питання: "Як цим дихати?" І справа не в традиційному вересневому шашликуванні чи вихлопних газах старих камазів — проблема значно глибша. Сезонне спалювання бур’янів шкодить усім нам, тож вирішили запустити всеукраїнський соціальний проєкт «Нам цим дихати» https://намцимдихати.укр.
25 Березня, 2021 р., 10:34
Головне управління ДСНС України у Рівненській області інформує, що протягом 2020 року на території України у природних екосистемах виникла 1 231 пожежа, що становить 1,2% від загальної кількості пожеж. Матеріальні втрати становлять 327 млн. 874 тис. грн. На відкритих територіях в Україні протягом 2020 року виникло 61 495 пожеж, що становить 60,7 % від загальної кількості пожеж. Матеріальні втрати становлять 4 млрд. 114 млн. 196 тис. грн. На території Рівненської області протягом 2020 року вникло 389 таких пожеж, якими нанесено матеріальних втрат на суму 29 млн. 353 тис. грн.
24 Березня, 2021 р., 08:39
Якщо людина тривалий час не з’являється за своїм місцем проживання, а її місце знаходження невідоме його можна, а в деяких випадках необхідно визнати безвісно відсутнім.
22 Березня, 2021 р., 15:20
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт на обладнанні Дубенського РЕМ    в квітні 2021 року буде тимчасово припинятись електропостачання наступним споживачам:
22 Березня, 2021 р., 14:02
21 березня 2021 року у смт. Млинів відбулися зональні змагання розіграшу Кубка з волейболу серед жіночих збірних команд територіальних громад. Команда спортсменів Мирогощанської територіальної громади зайняла ll - місце. Згідно з положенням про проведення зональних змагань, команди, які займуть l та ll місця, входять до фінальної частини. Вітаємо з перемогою!!!
19 Березня, 2021 р., 11:37
З метою залучення молоді до волонтерської діяльності, пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого механізму взаємодії органів державної влади та громадськості у реалізації суспільно значущих проєктів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик залучення волонтерів до вирішення соціальних питань, розвитку корпоративної соціальної відповідальності всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України проводить VII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, який пройде по всіх областях України з 16 березня по 30 квітня 2021 року.
19 Березня, 2021 р., 10:43
Відповідно до презентації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо напрямків державної підтримки агропромислового комплексу у 2021 році в державному бюджеті буде передбачена спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім'ї за умови реєстрації пасіки та за наявності від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 грн. на бджолосім'ю.
16 Березня, 2021 р., 16:16
Відділ освіти Мирогощанської сільської ради щиро вітає Лінник Олену Миколаївну, вчителя інформатики Княгининської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, з перемогою (І місце) у ІІ турі ХVІІІ  обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості у номінації «Інформатика».