26 Січня, 2021 р., 09:04
Надавати матеріальну підтримку тому з подружжя, хто її потребує, під час перебування у шлюбі, чи після розлучення, і навіть без наявності спільних дітей, в багатьох країнах світу є нормальною та звичною практикою.
22 Січня, 2021 р., 12:45
Законом України «Про фермерське господарство» передбачено створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи.
22 Січня, 2021 р., 09:00
Сьогодні, 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.
21 Січня, 2021 р., 10:35
За період 2020 року Дубенським міскрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області проведено 145 позапланових обстежень громадських закладів та 615 комісійних перевірок в період карантину по коронавірусній хворобі (COVID-19).
16 Січня, 2021 р., 10:41
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072  "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" внесено зміни до Податкового кодексу.
13 Січня, 2021 р., 14:46
За даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології 15 та 16 січня на території області очікується значне ускладнення погодних умов.
13 Січня, 2021 р., 12:03
В цьому році зима особливо не тішить ні снігом, ні тріскучими морозами. Для любителів лиж, сноубордів, санчат та іншого зимового дозвілля єдиний вихід – відправлятись на пошуки засніжених регіонів або закликати зиму на Рівненщину!
13 Січня, 2021 р., 08:43
При подачі документів до суду малозабезпеченими громадянами стає актуальним питання звільнення від сплати судового збору.