23 Грудня, 2020 р., 11:42
Департамент економічного розвитку і торгівлі Рівненської облдержадміністрації нагадує про вчасну подачу фізичними особами - підприємцями та найманими працівниками суб'єктів господарювання (в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг) документів (до 31.12.2020) для отримання одноразової матеріальної допомоги на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
22 Грудня, 2020 р., 10:33
Останні роки в Україні спостерігається значна трудова міграція, яка із запровадженням безвізового режиму в рази збільшилась та не може залишитись поза увагою.
22 Грудня, 2020 р., 08:29
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
21 Грудня, 2020 р., 15:51
 16 грудня 2020 року у Мирогощанській сільській раді відбувся І відбірковий етап обласного дистанційного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Мирогощанської сільської ради.
19 Грудня, 2020 р., 08:46
         19 грудня українці відзначають одне з найулюбленіших дитячих свят року – День святого Миколая. У цей день варто забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно.
17 Грудня, 2020 р., 10:39
Управління праці та соціального захисту населення Дубенської районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28.10.2020 року № 1035, внесено зміни до низки постанов, які регулюють питання надання окремих адміністративних послуг соціального характеру з січня 2021 року.
17 Грудня, 2020 р., 10:07
        12 грудня 2020 року набрав чинності Порядок надання одноразової матеріальної допомоги юридичним особам, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми, затверджений постановою КМУ від 09.12.2020 №1231 (далі – Порядок № 1231). Розмір одноразової матеріальної допомоги визначається пропорційно робочому часу працівника, який скорочено або заплановано скоротити, але не може перевищувати 8 тис. гривень на одного працівника.
16 Грудня, 2020 р., 10:40
До уваги всіх аматорів та професіоналів баскетболу!!!
15 Грудня, 2020 р., 11:52
Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua) — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.
11 Грудня, 2020 р., 11:58
У Дубенській міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості упродовж січня - листопада 2020 року перебувало в пошуках роботи  2120 безробітних. Серед безробітних 52,3% складають безробітні з Дубенського району та 47,7% з м.Дубно.