18 Серпня, 2021 р., 10:17
Станом на 01 серпня 2021 року в Рівненській області створено 31 сімейне фермерське господарство, в тому числі у 2021 році - 20 СФГ.
16 Серпня, 2021 р., 16:11
Внесок малого бізнесу до місцевих бюджетів Рівненщини - 465 мільйонів гривень
16 Серпня, 2021 р., 10:33
Земля відіграє велику роль у майнових відносинах, будучи об’єктом права власності, користування й охорони.
04 Серпня, 2021 р., 12:58
Матеріальне забезпечення застрахованим особам по е-лікарняних необхідно оформлювати за формою заяви-розрахунку, врахувавши, що у е-лікарняного відсутня серія, але йому присвоюється унікальний номер, та в е-лікарняному оновились причини непрацездатності. У заявах-розрахунках по листках непрацездатності на паперових бланках коди причин непрацездатності залишаються без змін.
04 Серпня, 2021 р., 12:54
У наш час дуже багато державних послуг можна отримати в режимі онлайн, не виходячи з дому. Але при цьому, багато електронних онлайн-можливостей доступні тільки за наявності електронного цифрового підпису. Так, як зробити електронний підпис? Як отримати сертифікат електронного цифрового підпису? Де можна отримати електронний цифровий підпис? Навіщо потрібен електронний підпис?
02 Серпня, 2021 р., 08:34
Фахівці Дубенського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляють, що відповідно до п. 292.11 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу доходу, визначеного ст. 292 ПКУ, не включаються:
02 Серпня, 2021 р., 08:33
Працівники Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області надають перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, передбачено п.п.1 п. 3 розд. V Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 із змінами і доповненнями (далі – Інструкція № 449).
29 Липня, 2021 р., 11:16
Дубенське відділення АТ "Рівнегаз" повідомляє, що з 09.00 02.08.2021 р. по 17.00 02.08.2021 р. у зв'язку із реконструкцією засувки на газопроводі середнього тиску по вул. Загребля, буде припинено газопостачання по вулицях: