30 Вересня, 2021 р., 15:41
В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
30 Вересня, 2021 р., 14:01
Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Україні налічується понад 40 тисяч бібліотек, в яких працює близько 53 тисяч бібліотекарів.
30 Вересня, 2021 р., 12:13
Висловлюємо подяку усім, хто долучився у 2021 році до чергової акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" щодо збору коштів для закупівлі неонатального обладнання у дитячі лікарні Рівненської області. Спільними зусиллями небайдужих Мирогощанської громади вдалося зібрати 5385 гривень, які будуть спрямовані на підтримку новонароджених діток.
30 Вересня, 2021 р., 12:10
З 04.06.2021 набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено ряд документів:
30 Вересня, 2021 р., 10:39
Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування триватиме рік і тому є час розібратися з питаннями, які виникають у громадян. Процедура подання декларацій стосується не всіх платників податків. Процедура декларування добровільна, та, якщо у громадян немає в ній потреби, ніхто не примушуватиме її проходити.
29 Вересня, 2021 р., 08:39
Млинівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до ст. 827 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV зі змінами та доповненнями (далі – ЦКУ) за договором позички одна сторона (позичкодавець) безоплатно передає або зобов’язується передати другій стороні (користувачеві) річ для користування протягом встановленого строку. Користування річчю вважається безоплатним, якщо сторони прямо домовилися про це або якщо це випливає із суті відносин між ними.
29 Вересня, 2021 р., 08:37
Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що підпунктом 14.1.202 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ, із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що продаж (реалізація) товарів – будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за плату або компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безоплатного надання товарів.
28 Вересня, 2021 р., 13:40
Проєкт Polish-Ukrainian Bridge (PUSB) реалізується фундацією «Фонд Співпраці» у співпраці з Міністерством Фондів та Регіональної Політики Польщі та фінансується програмою Polish Aid Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
27 Вересня, 2021 р., 15:23
22-24 вересня 2021 року у м. Рівне відбувся трьохденний навчальний  тренінг «Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine» в якому взяла  участь завідувач клубом села Липа – Наталія Гандзюк.
27 Вересня, 2021 р., 14:26
Дубенське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2021 № 954 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677» підпункт 4 пункту 24 виключено. Цим пунктом, на період дії карантину, тимчасово дозволялось залучення до роботи без проходження попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, робота яких пов'язана із забезпеченням безпеки руху та обслуговуванням залізничного транспорту, підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту, працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення, визначених у переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559.