15 Листопада, 2021 р., 08:44
КЗ "Мистецька школа" Мирогощанської сільської ради з метою популяризації мистецької освіти , національної, світової та європейської культури, вокального мистецтва зокрема, постійно моніторить проведення концертів, фестивалів та конкурсів, у яких мають змогу брати участь талановиті діти  школи та проявляти себе, як справжні артисти. Так Декер Анна та Левчук Маргарита - учениці по класу сольного співу ( викладач Чуй Оксана Олександрівна ) взяли участь у Третьому Всеукраїнському багатожанровому конкурсі "БИТВА ЖАНРІВ ІІІ" ( 570 учасників) , отримавши перемогу, обоє  стали Лауреатами І ступеню у номінації "естрадний вокал" , кожна у своїй віковій категорії.
11 Листопада, 2021 р., 16:06
Лікарняні і декретні допомоги фінансуються Фондом соціального страхування України у хронологічному порядку – залежно від дати отримання заяви-розрахунку від роботодавця. Тож і для паперових, і для електронних лікарняних саме дата подання заяви визначає отримання матеріального забезпечення. Слідкувати за станом виплат можна у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund, а нижче наводимо основні правила оформлення заяв-розрахунків.
09 Листопада, 2021 р., 11:45
Про розмір нецільової благодійної допомоги, який не підлягає оподаткуванню ПДФО
09 Листопада, 2021 р., 08:00
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!
08 Листопада, 2021 р., 10:32
Від платників Рівненщини до бюджету надійшло 399 млн гривень військового збору
05 Листопада, 2021 р., 12:19
Життя людини до тих пiр мaє цiннiсть, поки людинa може допомaгaти iншим. Iвaн Фрaнко