19 Листопада, 2021 р., 08:32
В одній з військових частин, яка дислокується в місті Дубно, відбулася виставка робіт учнів КЗ "Мистецька школа". Виставка - це завжди радість і свято, надії і сподівання. У ній показали красу рідного краю - Антонюк Олександра, Борисов Олександр, Максимюк Максим, Гук Мар'яна, Полюлюк Артем, Бабич Вадим, Желязко Владислава, Ткачук Анастасія, Дедера Владислав, Павлючук Поліна та Тишковець Михайло.
18 Листопада, 2021 р., 16:15
Основні дати ЗНО - 2022 року:
18 Листопада, 2021 р., 11:16
Наразі це найактуальніше питання серед наших громадян. На даний час в суспільстві не вщухають суперечки щодо необхідності обов’язкової вакцинації і тим більше надання документу, про щеплення при відвідуванні громадських місць чи при перевезені у громадському транспорті.
18 Листопада, 2021 р., 08:44
Вокально-хорові колективи КЗ "Мистецька школа" Мирогощанської сільської учасники - Міжнародного конкурсу «TALENTS OF PLANET 2021» (Словакія-Україна). І знову призові місця!
16 Листопада, 2021 р., 14:36
Чи вважається доходом для ФОПа – єдинника внесення на його рахунок коштів іншою фізичною особою? Дубенська ДПІ ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що доходом платника єдиного податку для фізичної особи – підприємця (ФОП) відповідно до п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій), матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 ПКУ.
16 Листопада, 2021 р., 11:13
ВСП «Бродівська дистанція колії»  РФ «Львівська залізниця» інформує, що за результатами проходу колієвимірювального вагону виявлено несправність колії в межах залізничного переїзду 111км с.Мирогоща Друга (автодорога Т-18-01 Рівне-Здолбунів-Мізоч-Дубно), що за сукупністю різних факторів може призвести до загрози безпеки руху поїздів.
16 Листопада, 2021 р., 09:40
На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.
15 Листопада, 2021 р., 16:20
Понад 1,4 млдр грн ПДВ відшкодовано суб’єктам господарювання Рівненщини
15 Листопада, 2021 р., 15:47
У п’ятницю, 12 листопада 2021 року, представники відділу освіти Мирогощанської сільської ради на чолі з головою громади Надією Чух взяли участь у четвертому регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування» (м.Львів).
15 Листопада, 2021 р., 08:54
Танцювальний колектив «Ритми серця» КЗ «Мистецька школа», керівник Ірина Юсенко, лауреати ІІ премії І Всеукраїнського конкурсу творчості «Музика осені 2021» у номінації народна хореографія, танець «Веснянка».