03 Листопада, 2021 р., 14:34
Наказом Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.
03 Листопада, 2021 р., 14:15
Місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 5,4 мільярда гривень податків і зборів
03 Листопада, 2021 р., 14:10
Національний університет «Острозька академія» упродовж листопада 2021 року надає унікальну можливість вступу на програми другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної (дистанційної) форми зі спеціальностей:
03 Листопада, 2021 р., 09:43
Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.
03 Листопада, 2021 р., 09:34
25 вересня 2021 р. відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів "Миколаївська осінь". Учениця КЗ "Мистецька школа" Мирогощанської сільської ради Одинцова Вікторія (3 клас в номінації інструментальне виконавство (бандура) здобула перше місце і була нагороджена дипломом 1-го ступеня та пам'ятними подарунками. Викладач Городецька О.Р. отримала подяку за високу педагогічну майстерність та значний вклад у виховання підростаючого покоління.
01 Листопада, 2021 р., 11:52
Уже всі заклади охорони здоров’я України формують медичні висновки замість видачі паперових лікарняних.
01 Листопада, 2021 р., 11:51
Дубенський відділ камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до підпунктів «а», «б» і «в» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких, згідно зі ст. 186 ПКУ, розташоване на митній території Україні, та ввезення товарів на митну територію України.
01 Листопада, 2021 р., 11:50
Фахівці Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що працюючий студент може претендувати на соціальну податкову пільгу лише за умови, що він не отримує стипендію з бюджету.
01 Листопада, 2021 р., 11:48
Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що суб’єкт господарювання при виплаті доходів фізичній особі – підприємцю не утримує військовий збір за умови надання такою особою копії документа, що підтверджує її реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності.
29 Жовтня, 2021 р., 10:29
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт на обладнанні Дубенського РЕМ в листопаді 2021 року буде тимчасово припинятись електропостачання наступним споживачам: