01 Грудня, 2021 р., 08:00
1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.
30 Листопада, 2021 р., 15:12
Гуде в Україні бандура,
30 Листопада, 2021 р., 15:09
Внесок платників податків Рівненщини до держбюджету складає понад 1,8 мільярда гривень ПДВ
29 Листопада, 2021 р., 10:35
Роз’яснення для бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними
27 Листопада, 2021 р., 10:04
Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.
26 Листопада, 2021 р., 09:10
В Україні запустили перший мобільний додаток для захисту жінок та дітей від домашнього насильства – WhiteRibbonUA. Він містить необхідні ресурси для допомоги та, у разі небезпеки, можливість повідомляти про надзвичайні ситуації відповідним органам, повідомила організація «Біла стрічка Україна», яка розробила додаток.
25 Листопада, 2021 р., 14:56
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада - Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня - Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня - Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня - річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня - Міжнародного дня прав людини.