23 Листопада, 2021 р., 10:28
1. Терміни зовнішнього незалежного оцінювання ( далі – ЗНО)
23 Листопада, 2021 р., 09:16
За організацію виставки робіт учнів художнього відділу КЗ «Мистецька школа» «Ми дякуємо Вам за мирне небо» у військовій частині А1994, адміністрація закладу та викладач Євгенія Кудіна, отримали високу оцінку та подяки за патріотизм та вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України.
23 Листопада, 2021 р., 08:57
Відзнаки на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Талановита планета - 2021"  (м. Братислава, Словаччина) - переможці  учні КЗ «Мистецька школа» Мирогощанської сільської ради, - Гук Мар'яна "Метелики", Матвійчук Яна "Мої котики". Дівчат нагороджено дипломами за ІІІ місця.
22 Листопада, 2021 р., 12:00
Перелік адміністративних послуг, які надаються через віддалене робоче місце відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мирогощанської сільської ради (с. Княгинин, вул. Молодіжна, буд.2а)
22 Листопада, 2021 р., 11:45
Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг», с.Мирогоща Друга, вул. Миру, 100
22 Листопада, 2021 р., 09:08
В рамках проєкту "Трамплін до рівності", ФН ООН  запущено чергову хвилю інформаційної кампанії, спрямованої на  подолання стереотипів стосовно соціальних ролей чоловіків і жінок, зокрема симулятор сімейних відносин та відео "Як стати найкращим татом:поради для  чоловіків"
21 Листопада, 2021 р., 08:00
21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи.
21 Листопада, 2021 р., 08:00
Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю із сільським господарством!
19 Листопада, 2021 р., 12:06
З метою популяризації та заохочення до систематичних занять фізичною культурою та спортом широких верств населення Рівненської області, а також вдосконалення форм організації фізкультурно-оздоровчої роботи та проведення інформаційної пропаганди здорового способу життя  до соціальної кампанії «Не лінуйся! Рухайся!», яка стартувала в  Рівненській області впродовж 2021 року долучилися навчальні заклади Мирогощанської територіальної громади.
19 Листопада, 2021 р., 08:38
8-12 листопада в м. Братислава (Словаччина) відбувся міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Талановита планета - 2021" за підтримки Міністерства культури та сприяння головного управління культури міста Кошіце (Словаччина). Головою оргкомітету є заслужений музикант - артист Koci Pavol.