05 Жовтня, 2021 р., 14:50
Доходи місцевих бюджетів Рівненщини за січень –  вересень 2021 року склали 4 млрд 816 млн грн, що на 901 млн грн більше надходжень аналогічного періоду 2020 року. Про це повідомив в.о.начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.
05 Жовтня, 2021 р., 14:30
Дубенська міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості інформує:
05 Жовтня, 2021 р., 11:47
4 жовтня 2021 року в  Дубенському районному центрі комплектування та соціальної підтримки до лав ЗСУ відправилися 46 юнаків, серед яких і Намчук Микола Олександрович (с. Мокре).
05 Жовтня, 2021 р., 09:23
03 жовтня 2021 року у закладі культури села Липа відбулося відкриття виставки "Мистецтво одного села". Виставку відкрили сільський голова Мирогощанської ТГ - Надія ЧУХ та начальник відділу культури, туризму, спорту та молоді - Ганна КЛЕПАЧ. На виставці були представлені роботи народних умільців села Липа. Свої роботи представили:
05 Жовтня, 2021 р., 09:15
Мирогощанська громада взяла участь у обласному фестивалі «Мандруй Рівненщиною», який об’єднав 4 райони та 64 громади Рівненщини, що відбувся напередодні у неділю в Державному історико-культурному заповіднику м.Дубно.
05 Жовтня, 2021 р., 09:11
29 вересня виповнилося 80 років, як у Бабиному Яру розпочалися масові розстріли. Україна і світ вшановують жертв злочину, що забрав понад 100 тисяч життів. Працівники КЗ Центральна публічно-шкільна бібліотека Мирогощанської сільської ради також долучилися до висвітлення цієї теми, зокрема у пункті видачі в с. Липа відбулася година пам’яті, у філії в с.Листвин оформлено тематичну виставку «Попіл Бабиного Яру» та проведено показ відеоролика «Бабин Яр: Без права існування». У центральній бібліотеці с. Мирогоща діє книжкова панорама «А Бабин Яр мовчить».
04 Жовтня, 2021 р., 11:32
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт на обладнанні Дубенського РЕМ    в жовтні 2021 року буде тимчасово припинятись електропостачання наступним споживачам:
30 Вересня, 2021 р., 15:41
В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.