13 Лютого, 2019 р., 10:26
Усі ми родом із дитинства… Ці слова як відлуння та теплий спомин хорошої та пізнавальної зустрічі.
07 Лютого, 2019 р., 16:03
   07.02.2019 року, відповідно до плану роботи методичного центру виконавчого комітету Мирогощанської сільської ради,  у Молодавській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми «Моделювання  уроку у початковій школі».
21 Грудня, 2018 р., 10:49
18 грудня  на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів пройшов І етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед закладів освіти Мирогощанської сільської ради. Метою даного заходу є національно-патріотичне  виховання, залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва, виявлення та  підтримки  дитячих фольклорних колективів.
20 Грудня, 2018 р., 13:02
День Святого Миколая - це прекрасна українська традиція, що сповнена чарівним духом, дитячим щастям та вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось і тих, хто цього потребує.