04 Жовтня, 2018 р., 17:24
Офіційне працевлаштування – запорука надійного майбутнього
01 Жовтня, 2018 р., 11:13
      26-27 вересня 2018 року,   на базі Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в атмосфері партнерства та розуміння, пройшла настановча сесія курсів підвищення кваліфікації для педагогів  закладів освіти Мирогощанської, Тараканівської, Привільненської, Смизької  ОТГ,  які навчатимуть учнів перших класів у 2019-2020 начальному році.
21 Вересня, 2018 р., 09:20
20 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів»  Рівненської обласної ради відбувся обласний семінар для представники органів управління освіти об’єднаних територіальних громад на тему  «Особливості організації еколого-натуралістичної роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад». В заході взяли участь представники з 14 ОТГ  Рівненщини.
23 Серпня, 2018 р., 15:50
22 серпня 2018 року на території кафе "Казка" в с. Мирогоща та 23 серпня в Будинку культури с. Княгинин відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора та  27-ї річниці Незалежності України.
23 Серпня, 2018 р., 15:16
Шановні жителі Мирогощанської сільської ради! Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці проголошення Незалежності нашої Держави.
16 Липня, 2018 р., 21:22
Літо – пора для відпочинку. Позаду залишаються шкільні будні школярів, настане час для відпочинку та оздоровлення дітей.
27 Червня, 2018 р., 16:52
       1 чевня наші вихованці прийняли участь у ХV районному святі вшанування обдарованих дітей Дубенщини «Земля, де сходить юних дарувань зоря», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, де отримали 29 нагород.